O firmie

Firma DEKOR działa na rynku dekoracji wnętrz od 2000 roku. Współpracujemy bezpośrednio z doświadczonymi producentami zarówno w Polsce, Unii Europejskiej jak i spoza niej.

Posiadamy w swojej ofercie przede wszystkim tapety, paski wykończeniowe do tapet i farb, karnisze metalowe, okleiny meblowe, ceraty i maty łazienkowe oraz dekoracyjne panele PCV. Zaistnieliśmy na rynku wprowadzając do sprzedaży własną kolekcję atrakcyjnych pasków samoprzylepnych „Art-Deco”. Początkowo nasza oferta składała się z produktów do dekoracji ścian, ale wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów w kolejnych latach uzupełnialiśmy naszą ofertę o dekorację okna, czyli o karnisze metalowe składające się z trzech kolekcji oraz zazdroski do firan, a także dekorację stołu czyli cerat PCV oraz dekoracje podłogi czyli maty łazienkowe.

Dla podniesienia standardów obsługi stale rosnącej liczby klientów stworzyliśmy sieć przedstawicieli handlowych, dzięki którym swym zasięgiem obejmujemy całą Polskę.

Cały czas modyfikujemy naszą ofertę, aby jak najlepiej dostosować się do wymagań rynku i oczekiwań klientów. Wprowadzamy jednocześnie nowoczesne metody zarządzania firmą, tak by mogła ona sprostać wyższym wciąż doskonalonym standardom obsługi i mogła być jeszcze bardziej konkurencyjna. Usprawniliśmy procesy realizacji zamówień, utrzymywania stanów magazynowych oraz szybszych dostaw, dzięki czemu realizujemy obecnie około 99% zamówień w ciągu 24 godzin za pomocą firm spedycyjnych.

Firma DEKOR jest postrzegana przez klientów z branży wykończenia wnętrz jako firma z najlepiej dostosowaną ofertą cenową na rynku polskim, a zadowolenie klienta jest dla nas najważniejszą oceną.